>> Search content
Faculty of Mechanical Engineering, University of Nis
>> Browse content
LOGIN TO WEBSITE
Enter your email address and click on GO, if you want to subscribe to receive information and announcements from ICIT
8.7.2005. UNIFOR i ICIT potpisali partnerski ugovor
02.05.2007
Potpisan ugovor o dugoročnoj poslovno tehničkoj saradnji sa UNIFOR-om

UNIFOR , vodeća srpska firma u oblasti e-Bankinga i poslovnih informacionih sistema i Inovacioni centar za informacione tehnologije Mašinskog fakulteta u Nišu  su 30.6.2005. godine potpisali ugovor o dugoročnoj poslovno tehničkoj saradnji. Obzirom da obe kuće koriste slične razvojne tehnologije, ugovor je sačinjen kako bi se stvorili uslovi za zajednički razvoj, implementiranje i održavanje programskih rešenja. Ugovorom je predviđena i saradnja u oblasti edukacije korisnika.

Ugovor su potpisali zamenik direktora Unifora, Nebojša Milošević i dekan Mašinskog fakulteta u Nišu, prof. dr Zoran Boričić. Prilikom potpisivanja ugovora, vlasnik Unifora, Goran Ćirić, rekao je da je cilj saradnje koncentracija potencijala obe kuće u cilju bržeg odgovora na zahteve tržišta.

Pre potpisivanja ugovora, direktor ICIT-a, dr Miroslav Trajanović, i Milan Zdravković, napravili su kratku prezentaciju programskih rešenja ICIT-a.