>> Search content
Faculty of Mechanical Engineering, University of Nis
>> Browse content
LOGIN TO WEBSITE
Enter your email address and click on GO, if you want to subscribe to receive information and announcements from ICIT
3.12.2004. NIBIS nominovan za DISKOBOLOS
02.05.2007
Jedinstveni informatički savez Srbije i Crne Gore (JISA) objavio je spisak kandidata za dodelu nagrade Diskobolos za vrhunska informatička ostvarenja u našoj zemlji.

ODLUKOM ŽIRIJA JISA OD 25.11.2004.g.  MAŠINSKI FAKULTET U NIŠU NOMINOVAN JE ZA OVOGODIŠNJU NAGRADU DISKOBOLOS - KOJU JEDINSTVENI INFORMATIČKI SAVEZ DODELJUJE ZA NAJKVALITETNIJA ICT OSTVARENJA REALIZOVANA U TEKUĆOJ GODINI!

Uslovima konkursa za nagradu DISKOBOLOS definisana je prezentacija nominovanih kandidata pred javnošću, novinarima i konkurentima, kao i pred svim članovima žirija. Javna prezentacija ovogodišnjih nominovanih radova održaće se dana 08.12.2004.g. u velikoj sali Privredne komore Srbije, Beograd, Terazije 23. II sprat. Mašinski fakultet će prezentovati NIBIS u okviru oblasti USLUGA - VI grupa sa početkom u 15.20 h.

NIBIS (Niški bibliotečki informacioni sistem) je razvijen u Inovacionom centru za informacione tehnologije Mašinskog fakulteta u Nišu